MAKSİMUM SEVİYEDE KORUMA


Toplumun geleceğe umut ve güvenle bakabilmesi için öncelikle yarınlarımızın umut çiçekleri olan çocuklarımızın, güvenli okul ikliminde her türlü risk ve tehlikeden uzak tutulması için Gad Güvenlik Koruma Hizmetleri Okul ortamını güvenli kılan etmenlerin başında yer alıp hizmetini en üst seviyede tutuyor.

Gad Güvenlik Koruma Hizmetleri Kırmızı Çizgi Özel Okullarında yasal yetkileri olan sertifikalı güvenlik görevlileri ile hizmet vermektedir. Çocuklarımızın güvenliği okul girişlerinde durabilmekten başka vasfı olmayan kişilerle değil özel güvenlik sistemlerine hakim yetkin personeller ile sağlanmaktadır.

Gad Güvenlik Koruma Hizmetleri olarak Kırmızı Çizgi Kolejinde , güvenli okul standartlarına göre risk analizleri yaparak “Kırmızı Çizgi Kolejinin risk haritalarını” çıkartmıştır . Risk haritasında, okul güvenliğini olumsuz etkileyen iç ve dış tüm faktörlerini detaylı bir şekilde analiziyle elde edilir.

Eğer riski önceden öngöremezsek ona karşı bir önlem de planlayamayız.

Gad Güvenlik Koruma Hizmetleri Güvenli okul ortamı sağlamaya yönelik öğrenci ve çalışanların fiziksel olarak korunması, muhtemel tehlikeler karşısında eğitim-öğretimdeki kesintinin minimum seviyede tutulması, güçlü bir okul iklimi ve kültürü oluşturulması için okul güvenliği hizmetlerini öncelikli olarak en üst seviyede hedeflemiştir.