YEMEK HİZMETİMİZ


Öğrencilerimiz yemekleri kendi binalarında bulunan yemek salonunda yerler. Öğlen yemeği her öğrencimiz için zorunludur. Yemekler kendi bünyemizde bulunan hijyenik ve sağlıklı ortamda ve besin değerleri hesaplanarak, en leziz şekilde hazırlanır.Uzman denetiminde öğrencilerimizin günlük enerji ihtiyacına göre hazırlanır. Çocukların hem seveceği hem de yararlı menülerden ve zengin çeşitlerden oluşur.


HİJYEN, LEZZET, MEMNUNİYET


Kırmızı Çizgi Koleji eğitim çağındaki çocukların mutlaka sağlıklı ve düzenli beslenmesi gerektiğine inanır.Menülerimiz öğrencilerimizin fiziksel gereksinimleri ve besinlerin kalori değerleri dikkate alınarak yapılır.Ana öğle yemeği ve öğleden sonra aperatiflerimizin tamamı doğal ürünler olup,yemeklerin pişirilmesinden sunuma kadar sıkı bir hijyen politikası uygulanır.Yemeklerimize sevgisini de katan profesyonel mutfak ekibimizle 'sevgi dolu'öğrenciler yetiştiriyoruz.

GURME VELİ


Kırmızı Çizgi mutfağını özel kılan içerisinde bolca sağlık, bir tutam da mutluluk olmasıdır. O yemeklere “anne eli” değer ve yine kendi velilerimiz tarafından tadılarak sunuma hazırlanır. Bu sayede velilerimiz, yemeklerin hazırlığından öğrencilerimize ulaşma kısmına kadar olan sürecin hepsini bilip denetimini yapabilmektedirler. Öğrencilerimiz de kendi annelerinin elinin değdiği yemekleri yemenin mutluluğunu yaşarlar.